Оголошення про конкурс – розшукується партнерська благодійна організація для допомоги внутрішнім переселенцям

Вересень 22, 2014

Мета конкурсу: запустити прозорий і підзвітний рахунок для допомоги внутрішнім переселенцям.

Ресурсний центр для допомоги внутрішнім переселенцям — спільний проект громадських ініціатив, які надають допомогу внутрішнім переселенцям, і офісу Омбудсмана (надалі – РЦ) — оголошує конкурс на відкриття та обслуговування благодійного рахунку для потреб вимушених переселенців серед благодійних організацій, зокрема — благодійних фондів (надалі – БО/БФ).

Метою відкриття благодійного рахунку від імені РЦ є надання можливості всім тим, хто бажає зробити свій внесок у грошовій формі для допомоги внутрішнім переселенцям в Україні, а також забезпечення можливості надання цієї допомоги тим з переселенців/ок, хто перебувають у найбільш вразливому становищі.

В конкурсі мають змогу взяти участь усі бажаючі БО/БФ, які відповідають наступним вимогам:

-          наявність державної реєстрації та здійснення діяльності у Києві понад півроку;

-          відсутність в установчих документах та діяльності протиріч із цінностями прав людини та недискримінації;

-          відсутність суперечностей у цілях діяльності БО/БФ з цілями діяльності РЦ (допомога внутрішнім переселенцям в Україні);

-          згода здійснювати збір та розподіл коштів від імені РЦ відповідно до технічного завдання (буде вислане тим організаціям, які висловлять бажання взяти участь у конкурсі);

-          наявність відкритого рахунку, який використовуватиметься винятково для цілей цього проекту, або можливість відкрити такий рахунок.

Для того, аби взяти участь у конкурсі, БО/БФ мають надіслати до 18-00 26 вересня 2014 р. на електронну адресу home@noborders.org.ua пакет установчих документів та лист (у вільній формі) про те, чому БО/БФ зацікавлені взяти участь в конкурсі.

Оголошення підсумків конкурсу – 3 жовтня. РЦ залишає за собою право не повідомляти про причини ухвалення того чи іншого рішення.

За інших рівних умов, перевагу буде віддано тим з БО/БФ, які мають досвід у сфері допомоги шукач(к)ам притулку/біженцям/кам/мігрант(к)ам/вимушеним переселенцям/кам.

БО/БФ, яка буде відібрана за підсумками конкурсу, також отримає компенсацію витрат, пов’язаних з відкриттям та обслуговуванням благодійного рахунку.

Конкурс оголошено в рамках проекту «Ресурсний центр для допомоги вимушеним переселенцям», якій здійснює свою діяльність за підтримки ПР ООН в Україні протягом 1 вересня – 31 грудня 2014 р., з можливим продовженням діяльності РЦ надалі.

“Ресурсний центр для допомоги внутрішнім переселенцям” є спільним проектом громадських ініціатив, які опікуються допомогою внутрішньо переміщеним особам, і Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Метою Ресурсного Центру (далі — Центру) є координація зусиль його учасників, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод громадян, які вимушено залишили місце проживання внаслідок окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя або дій проросійських збройних угруповань та воєнних дій на території частини Донецької та Луганської областей, а також громадян, які продовжують проживати на тимчасово окупованій території та території, підконтрольній проросійським збройним угрупованням.

Діяльність Центру спрямована на допомогу у вирішенні гуманітарних та правових потреб вимушених переселенців на безпечних територіях; підготовку нормативно-правової та аналітичної бази для розробки та втілення довготермінових стратегій допомоги вимушеним переселенцям та їх інтеграції; конструктивне поєднання, у найбільш ефективний спосіб, зусиль громадських ініціатив та органів державної влади у вирішенні проблем вимушених переселенців, зусилля із допомоги у забезпеченні прав і свобод вимушених переселенців та громадян України, які залишилися на окупованих та небезпечних територіях.

Центр, створений у вересні 2014 р., натепер об’єднує Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, громадську ініціативу “Крим-СОС”, Проект “Без кордонів” ГО “Центр Соціальна Дія”/ініціативу “Дім друзів”, ГО “Альменда”, громадську ініціативу “Центр зайнятості вільних людей”, ГО “Право на захист”.

Зв’язатися з Центром можна за адресою: home@noborders.org.ua

 
Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.