СТАЖУВАННЯ В ПРОЕКТІ “БЕЗ КОРДОНІВ” ЦЕНТРУ “СОЦІАЛЬНА ДІЯ” (КИЇВ, УКРАЇНА)

Червень 9, 2011

Проект “Без кордонів” ГО Центр “Соціальна дія” (м. Київ) запрошує скористатися можливістю отримати унікальний досвід у сфері захисту прав людини (права біженців та протидія проявам расизму та ксенофобії) та оголошує конкурс волонтерських вакансій на посадах помічника юриста, асистента проектів та перекладача.

Помічник юриста

Завдання та обов’язки:

 • Збір, перевірка, обробка інформації в підтримку роботи юристів проекту з ведення справ, що стосуються злочинів на ґрунті ненависті та прав біженців в національних судах та Європейському суді з прав людини;
 • Підготовка юридичних документів по конкретних справах або в цілях адвокації;
 • Юридичний переклад (українська-англійська-українська, російська-англійська-російська);
 • Спілкування з клієнтами та партнерськими організаціями.

Вимоги до кандидатів:

 • Студенти старших курсів або нещодавні випускники вищих навчальних закладів за спеціальностями правознавство та міжнародне право;
 • Обізнаність із основами міжнародного права прав людини;
 • Володіння англійською (усно і письмово) на робочому рівні;
 • Знання ПК.

Асистент проектів

Завдання та обов’язки:

 • Допомога керівнику проектів в адміністративних завданнях;
 • Комунікація з владними структурами, партнерськими організаціями і медіа;
 • Виконання тематичних досліджень (стосовно питань расизму, ксенофобії, та захисту прав біженців);
 • Допомога в ведені бухгалтерії та систематизації файлів;
 • Інші адміністративні завдання.

Вимоги до кандидатів:

 • Студенти старших курсів або нещодавні випускники вищих навчальних закладів за; напрямком підготовки з соціальних чи політичних наук, менеджменту, а також інших економічних спеціальностей;
 • Володіння англійською (усно і письмово) на робочому рівні;
 • Розуміння основ концепції прав людини;
 • Знання ПК.

Перекладач (англійської, французької чи узбецької мов)

Завдання та обов’язки:

 • Усні та письмові переклади (в тому числі юридичні);
 • Допомога співробітникам проекту та представникам органів влади в комунікації з франко-/англо-/узбекомовними клієнтами проекту.

Вимоги до кандидатів:

 • Вільне володіння французькою, англійською чи узбецькою мовою (на додачу до української чи російської);
 • Знання ПК.

Зверніть увагу, що стажування в проекті не оплачується! З метою заохочення, визнання та професійного розвитку волонтерів передбачаються такі методи винагородження:

 • участь у тренінгах чи навчальних семінарах та програмах з прав людини та розвитку громадського сектору;
 • отримання рекомендацій від проекту «Без кордонів» для участі у конкурсах, навчальних програмах, стажування за кордоном або працевлаштування.

Строк стажування:

Зазвичай строк стажування 2-3 місяці, однак, за бажання стажера, можливе продовження терміну.

Заявки на участь у конкурсі на вакансії стажерів приймаються протягом усього року. Пройти стажування в Проекті можуть як громадяни України так і іноземці, проте вільне володіння українською чи російською мовою є однією з обов’язкових умов. Проект не може надати візової підтримки потенційним стажерам.

Всіх зацікавлених у співпраці просимо надсилати своє резюме та мотиваційний лист у довільній формі на електронну адресу info@noborders.org.ua з поміткою Volunteer. У листі зазначте, будь ласка, скільки годин на тиждень та протягом якого періоду ви зможете приділити проходженню стажування в Проекті “Без кордонів”.

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.