Запрошення на тренінги «Міжнародні механізми захисту прав меншин, як інструмент адвокації»

Листопад 11, 2013

До уваги представниць/ків організацій, що працюють у сфері захисту прав меншин!

Проект «Без Кордонів» ГО «Центр Соціальна Дія» в рамках проекту «Мережа Меншин Східного Партнерства» запрошує до участі у 2-х тренінгах «Міжнародні механізми захисту прав меншин, як інструмент адвокації».

програма тренінгу в Одесі та Львові однакова

Тренінги відбудуться:

23-24 листопада у Львові

та 7-8 грудня в Одесі

Учасники/ці тренінгу матимуть можливість отримати знання та обговорити наступні питання:

  • Які міжнародні стандарти існують у сфері дотримання прав меншин?

  • Які міжнародні організації та інституції працюють у сфері прав меншин? (ООН, Рада Європи, ЄС, ОБСЄ, Програма Східного Партнерства)

  • Які норми міжнародного права застосовуються в Україні і як це впливає на українську правову практику?

  • Як розпізнати злочини на ґрунті ненависті та як їм протидіяти?

  • Що таке адвокація (дії на захист суспільних інтересів) та як її застосовувати з метою захисту прав меншин?

  • Якими є можливості створення і підтримки мережі громадських організацій, які працюють у сфері захисту прав меншин?

У ході тренінгу буде представлено проект «Мережа Меншин Східного Партнерства» та можливості участі в інших заходах організації, а також співпраці в рамках подальшої реалізації проекту.

 

Цільова група: тренінг розрахований на громадських активісток/ів, представниць/ків організацій, що працюють з різними меншинами, представниць/ків меншин.

 

Місця і дати проведення:

Львів, 23-24 листопада 2013 року

Одеса 7-8 грудня 2013 року

 

Відбір учасниць/ків буде проводиться на конкурсній основі. Заявки приймаються:

на тренінг у Львові: до 14 листопада 2013 р.;

на тренінг в Одесі: до 22 листопада 2013 р.

Для подачі заявки на участь у тренінгу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням http://bit.ly/HAfnKl

 

Підтвердження участі у тренінгу буде надіслано обраним кандидатк/ам не пізніше 18 та 25 листопада 2013 відповідно.

 

Участьу тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують проживання та харчування учасниць/ків тренінгу, повертають кошти за витрати (виключно поїзд, крім вагонів люкс, чи автобус) лише за умови повної участі в тренінгу.

 

Джерело: Проект «Без Кордонів» ГО Центр «Соціальна Дія»

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.