Запрошуємо на навчальні заходи!

Вересень 8, 2014

У вересні – листопаді 2014 року Проект «Без Кордонів»/ГО Центр «Соціальна дія» у партнерств із офісом Уповноваженого ВР з прав людини проводитиме тренінги для представників органів державної влади та місцевого самоврядування в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Херсон та Житомир. Тренінги присвячено питанням запобігання та протидії дискримінації відповідно до повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування, визначених у Законі України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», також учасникам заходів буде презентовано навальний посібник з кращими міжнародними практиками запобігання та протидії дискримінації.

Навчальні заходи є одним із компонентів проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації», який реалізовується Проектом «Без Кордонів», Центром Громадянських Свобод та Центром Інформації про Права Людини протягом 2014-2015,  за фінансової підтримки Європейської Комісії та Міжнародного Фонду «Відродження».

Метою проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» є посилення спроможності громадських організацій (членів Коаліції з протидії дискримінації в Україні та інших), що працюють в сфері недискримінації та рівності; підвищення спроможності організацій та груп, що представляють меншини, та надання їм можливостей ефективно запобігати та протидіяти дискримінації; створення публічного діалогу навколо проблеми дискримінації та нерівності в Україні.

Запрошуємо зацікавлених працівників органів державної влади та місцевого самоврядування в зазначених містах та в інших регіонах до участі в навчальних заходах. Також запрошуємо місцевих активістів, що працюють в сфері запобігання дискримінації.

Реєстрація до участі у семінарі – обов’язкова, Ви можете заповнити реєстраційну форму за посиланням http://goo.gl/kQlX14, у разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за телефоном 063-242-58-78. Вказуйте бажане місто/дати. Кількість місць обмежена, організатори залишають за собою право відбирати учасників.

Орієнтовна програма заходу:

1. Вступ до теми дискримінації. Основні поняття.

2. Основні повноваження МОВВ і ОМС згідно положень ЗУ “Про засади запобігання та протіидії дискримінації в Україні”.

3. Що можуть робити МОВВ і ОМС на прикладі кращих практик.

4. Планування місцевих заходів (самостійно та разом із ГО).

5. Позитивні дії та кращі практики їх застосування.

Графік запланованих заходів:

м. Вінниця – 17-18 вересня

м. Дніпропетровськ – 24-25 вересня

м. Ужгород – 9-10 жовтня

м. Херсон – 30-31 жовтня

м. Житомир – дата буде визначена пізніше та повідомлена окремо.

Організатори відшкодовують витрати на участь у семінарі: проживання в двомісних номерах, харчування під час заходу та витрати на проїзд (квитки на поїзд та/чи автобус). Отримання сертифікату про проходження семінару та відшкодування витрат на проїзд можливе лише за умови повної участі у тренінгу-семінарі.

Більше про проект «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації», протягом 2014-2015 року відбудуться такі заходи:

  • Навчання громадських активістів та лідерів громад, які представляють вразливі меншини (5 тренінгових програм та видання посібника з  кращих практик та рекомендаціями);
  • Проведення тренінгів для працівників місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в 5 регіонах та видання посібника із застосування Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»;
  • Видання навчального посібника та проведення відповідних тренінгів для місцевих ЗМІ (5 регіонів);
  • Підтримка локальних ініціатив зі співпраці між НУО та органами державної влади та місцевого самоврядування (2015 рік);
  • Підтримка журналістських проектів на місцевому рівні (2015 рік);
  • Підтримка членів КПД/НУО;
  • Створення та розповсюдження власного інформаційного контенту про проблему дискримінації, персональні історії, кращі практики вирішення, тощо.

Більше про проект та КПД за посиланням http://antidi.org.ua/ua/activity/projects/300-dosiahnennia-rivnosti-uchasnytskyi-pidkhid-do-stanovlennia-rivnosti-ta-nedyskryminatsii-v-ukraini

EC_logoKPD_logoIRF_logoHR_symbol

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.