Центр правових та політичних досліджень «СІМ»

Квітень 27, 2010

МГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ» є членом та одним із засновників Української Гельсінської спілки з прав людини (Асоціації правозахисних організацій, метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі 1975 року, інших прийнятих на його розвиток міжнародних правових документів, а також усіх інших зобов’язань України в сфері прав людини та основних свобод).

Діючі програми Центру:

  • Громадська приймальня з надання юридичної допомоги (032) 243-25-50, (032) 297-19-32 (внутр 16);

  • Діяльність в рамках Громадської Ради при ГУМВС у Львівській області з питань забезпечення прав людини;

  • Моніторинг реалізації державної пам’яткоохоронної політики;
  • Моніторинг дотримання права на приватність (ст. 8 Європейської конвенції) в Україні;
  • Надання правової допомоги засудженим, що перебувають у Львівській області;

  • Моніторинг стану реалізації державних цільових програм, що зачіпають права людини і громадянина;

  • Програма сприяння розвитку молоді і залучення до громадського життя;

  • Усунення перешкод реалізації права на захист як спосіб реформування системи кримінальної юстиції;

  • Показ документального кіно про права людини.

Керівництво Центру: Президент Тополевська Лідія, член Громадської Ради при ГУМВС у Львівській області з питань забезпечення прав людини, член Громадської Ради при Управлінні Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області.

Експерти: Тополевський Руслан – експерт у галузі доступу до інформації та права на приватність; Коцюруба Ольга – експерт з конституційного та адміністративного права; Ясиневич Ярина – експерт з питань памяткоохоронної політики; Процюк Христина – керівник сектору розвитку експертної мережі; Когут Андрій – експерт-аналітик; Хома Ніна – юрист громадської приймальні; Сало Ольга – дизайнер.

Контакти:

Поштова адреса: а/с 10666, м. Львів, 79000, Україна

E-mail: centre [at] centre7[dot]org[dot]ua

Телефон: (032) 243-25-50, (032) 297-19-32 (внутр 16)

Детальніше читайте на сайті: http://www.centre7.org.ua/

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.