Фундація Центр Сучасного Мистецтва (Фундація ЦСМ)

Червень 7, 2010


to be with art is all we ask
Gilbert&George

бути з мистецтвом – це все, про що просимо
Ґілберт&Джордж

Фундація Центр Сучасного Мистецтва почала роботу 2008 року, коли закрився Центр Сучасного Мистецтва Сороса, й відтоді працює в ніші підтримки некомерційного сучасного молодого мистецтва.

Фундація ЦСМ – неприбуткова неурядова організація, що прагне бути комунікатором поміж сучасним візуальним мистецтвом та актуальними суспільними процесами.

Свою місію Фундації ЦСМ вбачає у тому, щоби активізувати й підтримувати суспільну роль сучасного мистецтва та провокувати постійний динамічний діалог мистецтва і суспільства.

Фундація ЦСМ стимулює розвиток некомерційного мистецтва та ставить собі за мету розвивати аудиторію тих, хто знає, розуміє, цінує і хоче дискутувати із сучасним мистецтвом.

Фундація ЦСМ формує освітню платформу для фахівців і аматорів сучасного мистецтва, яка дозволить заповнювати розриви і білі плями теорії та практики. Ми прагнемо розширювати спектр форм і можливостей існування сучасного мистецтва, створюємо програми з дослідження й архівування українського мистецтва кінця 1990-х – початку 2000-х років, розвиваємо мистецьку бібліотеку.

ЦСМ також функціонує як міжнародний комунікатор і місце зустрічей для українських та закордонних митців і дослідників.

Фундація ЦСМ проводить регулярні лекції та відкриті дискусії, ініціює виставкові та дослідницькі проекти, створює освітні програми і провадить міжнародні мистецькі резиденції.

Ми працюємо для та із молодими художниками, кураторами, критиками, журналістами й дослідниками, а також із ширшими колами митців, соціальних активістів, інтелектуалів та загальної аудиторії.

Постійними проектами Фундації ЦСМ сьогодні є онлайн журнал «KORYDOR» і архів-дослідження «ЦСМ | 15 років | Архів». А також програма відкритих дискусій «Зовнішні зв’язки» – постійний діалог з митцями і культурними активістами з цілого світу, спрямований на розширення українського культурного контексту.

Контакти:

Фундація Центр Сучасного Мистецтва

Щекавицька 34 (підвал)

Київ 04071

Україна

Тел.: +380 44 221 40 49

E-mail: art [at] cca[dot]kiev[dot]ua

Web-site: cca.kiev.ua

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.