Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Січень 12, 2016

В грудні 2015 року Команда Проекту “Без Кордонів”/ГО Центр “Соціальна Дія” за допомоги ГО “Інсайт” провела невеличке дослідження інформаційних/освітніх та організаційних потреб ЛГБТІ-спільноти в Україні. Це дослідження допомогло нам виявити прогалини в поінформованості спільноти щодо тем прав людини та дискримінації, а також виявити необхідність в налагодженні партнерств ЛГБТ-активістів з НУО, органами влади, та поліцією.

Ми раді надати вам результати дослідження, та дякуємо всім за співпрацю!

З 20 січня 2016 року команда Проекту “Без Кордонів” проводитиме онлайн-курс, зміст якого великою мірою був визначений результатами дослідження. Всі опитані запрошуються до навчання.

Якщо Ви хочете пройти навчання – заповніть реєстраційну форму за посиланням https://goo.gl/zVhlzK, і ми повідомимо Вам про умови та строки навчання. У зв’язку з тим, що одночасна кількість студентів курсу не може перевищувати 35 осіб, перевага буде надаватися учасникам з Львівської, Одеської та Запорізької областей. Якщо ми отримаємо більше заявок на участь, то повторимо цей курс протягом першого півріччя 2016 року.

Курс триватиме чотири тижні, та охопить 4 основні теми:

  • Вступ до теми “Права людини”
  • Що таке дискримінація, та як з нею боротись?
  • Що таке злочини на ґрунті ненависті: як їх розпізнати, документувати та повідомляти
  • Практикум із протидії дискримінації та злочинам на ґрунті ненависті

 Дослідження та навчання проводиться в рамках проекту “Посилення реагування на злочини на ґрунті ненависті шляхом підвищення обізнаності та співробітництва між ключовими акторами”, за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету в рамках програми Просування Прав Людини та Верховенства Права для ЛГБТІ людей в Україні. 

 

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.