По слідам порносправи

Жовтень 7, 2013

Проект "Без Кордонів" отримав чемний лист від Прокуратури Вінницької області з якого видно, що розпочато ще одне кримінальне провадження за повідомленнями про злочин, які містились в колективному зверненні щодо кримінального переслідування Дмитра Гройсмана. Слідчий відділ Вінницького МВ УМВС України в Вінницькій області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом надання завідомо неправдивого висновку експерта, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 384 КК України.

 ответ Винницкой прокуратуры городской_ ответ Винницкой прокуратуры__
Нагадаємо, що мова йде ось про ці висновки директора Вінницького обласного художнього музея, заслуженого діяча мистецтв України Безбаха Іллі Васильовича. А ось тут можна прослухати допит Іллі Безбаха в судовому засіданні по обвинуваченню Дмитра Гройсмана.
До цього експерт давав інтерв’ю телеканалу TVI, в якому фактично зізнався у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 384 КК України (з 2-26 сек) – підтвердив, що  порнографії у досліджуваному відеоролику він не побачив. Але ж у висновках написав протилежне!
Проект “Без Кордонів” із радістю направляє зазначені матеріали до СВ Вінницького МВ УМВС України в Вінницькій області для якнайефективнішого проведення розслідування і притягнення до відповідальності винних осіб.
Крім того, нагадуємо, що прокуратурою м. Вінниці проводиться розслідування за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності слідчими Солдатовим О.Б. і Руденком Д.С. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 372 КК України. А також повідомляємо, що попри щире небажання прокуратури розслідувати пограбування офісу Вінницької правозахисної групи, 25.09.2013 р. Вінницький міський суд Вінницької області задовольнив скаргу Гройсмана Д.Л. на постанову старшого слідчого прокуратури м. Вінниці Захарчука В.С. про відмову в порушенні кримінальної справи відносно працівників міліції під час проведення незаконного обшуку в приміщенні Вінницької правозахисної групи 16-го жовтня 2010 року, справу повернуто в прокуратуру м. Вінниці для внесення заяви в ЄРДР і проведення досудового розслідування.
Нажаль, поки поза увагою прокуратури залишився ще один ймовірний фігурант кримінального провадження – заступник прокурора м. Вінниці Добросердов А.Р., який затверджував обвинувальний висновок Дмитру ГройсмануКрім того,  відсутня будь-яка інформація щодо реєстрації кримінального провадження за іншими епізодами, зазначеними в заяві – за ст. ст. 364, 365, 367 Кримінального кодексу (залучення понятими залежних осіб, порушення КПК при знятті інформації з каналів зв’язку, тощо).
Тож чекаємо на подальше виконання прокуратурою  вимог ст. 214 КПК України і уважно спостерігаємо за ходом вже розпочатих кримінальних проваджень. Справа проти Гройсмана таки стане справою проти правоохоронців, як Дмитро запевняв ще три роки тому.
Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Останні публікації

Результати дослідження поінформованості ЛГБТ-спільноти та запрошення до участі в онлайн-курсі

Художница Алевтина Кахидзе: Клубника Андреевна и постановление http://www.sbu.gov.ua/sbu/cont

Художница Алевтина Кахидзе нарисовала историю своей  мамы, которая не может выехать из-под обстрелов в Донецкой области в безопасную часть Украины, так как для этого нужно подать документы на разрешение пересечения линии столкновений (см. временный порядок выезда на сайте СБУ) и затем долго ожидать его получения.
Правозащитные организации уже предупреждали о незаконности и опасности подобной практики.

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

ДОВІДКА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

ДОВІДКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Правозахисники у правовому полі, що стискається: Приклад України

(Виступ Максима Буткевича на заході Frontline Defenders у Раді ООН з прав людини, 10 березня 2014 р.)

 Коли планувався цей захід, на якому мені випала честь виступати, ситуація в моїй країні - Україні - вже почала привертати увагу світової спільноти. Втім, наразі, ситуація серйозно змінилася. Українці не лише пройшли через масові громадянські протести, жорстокі вуличні протистояння, вбивства людей, які виборювали свої права і свободи, падіння попереднього режиму, - але й зробили перші кроки в побудові нової, більш демократичної країни, і зіткнулися з іноземною воєнною окупацією.

Що Заходу потрібно знати про крайніх правих на Евромайдані

Блог Антона Шеховцова

Джерело

Багато хто на Заході запитує про участь українських радикальних націоналістів на київському Евромайдані. Деякі нібито ліві сайти як World Socialist Web Site (Світова Соціалістична Мережа) опублікували відверту брехню щодо Евромайдану та ролі крайніх правих у цих протестах: ці сайти намагаються ублажити російських імперіалістів, які щодня роблять все, щоби позбавити Україну її слабкої незалежности.

Закрити кримінальне провадження проти фальсифікаторів порносправи не вийшло

Напередодні Нового року, 30-го грудня, суддя Вишар І.Ю. скасував постанову Вінницької обласної прокуратури про закриття кримінального провадження за фактом притягнення завідомо невинуватого Дмитра Гройсмана до кримінальної відповідальності за ст. 372 Кримінального кодексу.

Заява Проекту «Без Кордонів» та Мережі меншин Східного партнерства стосовно ситуації з правами меншин в Україні, зокрема у сфері злочинів на ґрунті ненависті та відповідних дій держави в даному напрямку. Нарада ОБСЄ з розгляду виконання в галузі людського виміру, Варшава, 24 вересня 2013 року

Проект «Без Кордонів» вітає розробку Україною Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини та Плану заходів щодо реалізації Стратегії.  Водночас, ми вимушені звернути увагу на відсутність будь-яких ефективних дій щодо прав інших меншин в Україні.  Держава роками не використовувала можливостей формулювання політики із захисту прав меншин і відмовлялася помічати нагальність питання її розробки. Проект «Без Кордонів» закликає Україну вжити негайних заходів щодо виконання зобов’язань за міжнародними договорами з прав людини та угодами в рамках  Східного партнерства, створити правову базу для захисту прав меншин та попередження порушень їх прав, а також забезпечити активну участь меншин у цьому процесі.

The web-site is created with the support of Open Society Institute
Creative Commons License Content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.